Školení

Budoucnost našeho odvětví závisí na naší schopnosti školit a vzdělávat dnes pro potřeby zítřka.

Společnost Mitutoyo si to uvědomuje a nabízí širokou škálu vzdělávacích kurzů, všechny zajišťované vysoce kvalifikovaných inženýry. Všechny kurzy jsou založeny na mnohaletých zkušenostech v poskytování pomoci, poradenství a vzdělávání pro výrobní odvětví v oblasti dimenzionální metrologie. Naše oddanost zvyšování standardů vzdělávání v oblasti měření začíná u poskytování kurzů, které pokrývají základy přesného měření, až po nejdetailnější obsah dané problematiky a použití/aplikaci výrobků. Od mikrometrů k souřadnicovým měřicím strojům, vždy máme školení, které bude vyhovovat Vašim potřebám; a když ne, oslovte nás, a my navrhneme školení vyhovující Vašim konkrétním požadavkům.

Všechny vzdělávací kurzy jsou navrženy tak, aby účastníky vybavily nejen teoretickými znalostmi, ale také rozsáhlými praktickými zkušenostmi získanými díky široké škále nejmodernějšího vybavení dostupného v každém vzdělávacím zařízení. Společnost Mitutoyo je právem hrdá na své rozsáhlé zdroje a zkušenosti v oblasti školení metrologie. V hlavním metrologickém centru v Teplicích najdete školicí středisko vybavené audio-vizuálními zařízeními, ve kterých je zajišťován praktický obsah kurzu.

Kurzy se konají v našich dvou hlavních školicích centrech v Teplicích a Mošnově. Dohodnout lze také provedení školení přímo u zákazníků.

Účast v metrologickém kurzu společnosti Mitutoyo může vést k získání certifikátu, který informuje o normách zahrnutých ve školení a který je vysoce cenným potvrzením o dosažených znalostech, ze kterých těží jak zaměstnavatel, tak i zaměstnanec.