Servis a podpora

Komplexní řešení – Ať už aplikace představuje jakoukoliv výzvu, společnost Mitutoyo Vám bude nápomocna od začátku až do konce.

Společnost Mitutoyo není jen dodavatelem špičkových měřicích přístrojů, ale nabízí také kvalifikovanou podporu po celou dobu životnosti zařízení, opírající se o komplexní služby, které zajistí, že Vaši zaměstnanci budou moci maximálně využít Vašich investic. Kromě základů kalibrování a opravárenských postupů společnost Mitutoyo nabízí školení v oblasti výrobků a metrologie nebo například IT podporu pro sofistikovaný software používaný v moderních měřicích technologiích. Můžeme také navrhnout, sestavit, otestovat a dodat přizpůsobená měřicí řešení, a dokonce, pokud se to ukáže nákladově efektivním, provést kritická měření přímo ve Vašich provozech na základě dohody.

  • Školení

    Společnost Mitutoyo nabízí širokou škálu školicích kurzů v oblasti metrologie zajišťovaných vysoce kvalifikovanými inženýry. Všechny kurzy jsou založeny na mnohaletých zkušenostech v poskytování pomoci, poradenství a vzdělávání.

    Zobrazit stránku
  • IT podpora

    Můžete se spolehnout na podporu společnosti Mitutoyo, ať již po telefonu, přímo na místě nebo prostřednictvím vzdálené kontroly zařízení umožňující expertům Mitutoyo převzít kontrolu nad zařízením přes internet.

    Zobrazit stránku