Měřidla a přístroje firmy Mitutoyo můžete vidět nebo nechat si předvést  v jakémkoli předváděcím středisku Mitutoyo v Evropě.
Tato předváděcí střediska jsou plně vybavena a obsahují plnohodnotné verze nejnovějších měřidel a  přístrojů Mitutoyo
Technici a vysoce kvalifikovaní aplikační inženýři, Vám mohou ukázat nejnovější technologie, případně ve spolupráci s Vámi mohou navrhnout řešení nejvíce vhodné pro Vaši konkrétní aplikaci.

Obraťte se na kterékoli předváděcí středisko Mitutoyo ve Vašem okolí a domluvte si návštěvu nebo požádejte o online předvedení.

Požádejte o předvedení ještě dnes a přesvědčte se, proč si mnoho techniků a firem vybralo právě Mitutoyo.

Nejlepší způsob, jak porozumět kvalitě přístrojů Mitutoyo, je vyzkoušet si je na vlastní kůži.

 

Lineup-CMM.png

 

Mitutoyo souřadnicové měřicí stroje jsou dostupné v široké škále velikostí a tříd přesnosti pokrývajících prakticky všechny aplikace přesného 3D měření. Každý stroj představuje vynikající investici do produktivity, všestrannosti, kvality konstrukce, školení a servisní podpory.

Každá část stroje je navržena pomocí nejnovějších CAD technik, aby byl zajištěn maximální výkon, a je vyrobena z materiálů, které nejlépe vyhovují účelu dlouhé životnosti a čerpající z bezkonkurenčních technologických znalostí světového lídra v metrologii. Široká škála kontaktních a bezkontaktních sond umožňuje provádění mnoha druhů měření, které je podpořeno komplexním analytickým softwarem pro včasnou interpretaci výsledků měření a který je nezbytný pro udržení kroku s dnešní rychlou výrobou.

 

 

Lineup-FMI.png

 

Mitutoyo přístroje pro měření tvaru jsou známé pro své efektivní hodnocení složitých tvarů - od radiálních až po válcové, nebo od plochých po zakřivené. Tyto vysoce sofistikované přístroje dokážou pokrýt veškeré potřeby. 

Díky rozsáhlému portfoliu přístrojů pro měření profilu, kruhovitosti a drsnosti povrchu nabízí Mitutoyo přístroje pro každý úkol, ať už velký nebo malý.
Všechny přístroje mají pozoruhodnou ovladatelnost a funkčnost, přičemž každý z nich je revolučním přístrojem ve své vlastní oblasti měření.
Každý systém, který je kompatibilní s našimi světoznámými softwarovými balíčky FORMTRACEPAK nebo ROUNDPAK, Vás připraví i na ty nejnáročnější úkoly, se kterými se specialista pro zajištění kvality může setkat.

Lineup-EduPack.pngVyžádejte předvedení ještě dnes!

Každý žadatel obdrží na základě registrace* ZDARMA Mitutoyo výukový balíček!

Spojte se s námi osobně nebo online!

Vyžádáním osobního předvedení souhlasíte s tím, že Vás autorizovaný zástupce společnosti Mitutoyo Česko s.r.o. kontaktuje prostřednictvím e-mailu nebo telefonu, aby se s Vámi spojil a probral všechny nezbytné podrobnosti a vybral nejvhodnější datum předvedení. To vyžaduje úplnost a správnost Vašich kontaktních údajů, zejména e-mailu a Vašeho telefonního čísla..

* Tato nabídka je k dispozici pouze v Rakousku, Belgii, České republice, Německu, Nizozemsku, Francii, Španělsku, Portugalsku, Turecku, Spojeném království, Švýcarsku, Itálii, Maďarsku, Rumunsku, Polsku, Švédsku, Finsku a Ruské federaci.

Kód CAPTCHA

MiSTAR 555 - Shop Floor Type CNC CMM

 

Versatility. Simple Operation. Compact Design.

Find out more

Formtracer Avant Roughness and Contour Measurement

 

Space saving dual-purpose design. Versatile. Easy to use. Expandable.

Find out more

Additional Free Software! 60 DAY Offline Part Programming Software FREE TRIAL!

For more free use of our various software check out our offer of MiCAT Planner and MCOSMOS and see if you would like to try either out for yourself!

Find out more