Co je zde nového?

Díky speciálním rozšiřujícím modulům lze MCOSMOS zaměřit na velmi specifické požadavky vaší společnosti na měření. Se softwarem Mitutoyo jste nejlépe připraveni na každou představitelnou výzvu 3D měření s maximální flexibilitou, a to jak nyní, tak v budoucnu.

MCOSMOS je chytrá softwarová platforma od Mitutoyo, udávající mezinárodní standardy pro sofistikované 3D souřadnicové měření.

S MCOSMOS se z vašich souřadnicových měřicích strojů stávají efektivní informační centra – centrály designu, výroby a kontroly kvality. Jednodušší měření, stejně jako potřebná a spolehlivá data, máte vždy na dosah během celého výrobního procesu.

CAT1000_on-screen-simulation_1.jpg

GEOPAK_3D-topographical-view_1.jpg

partmanager.png

new gui.png


 

Vylepšete svůj SMS

MCOSMOS vám pomůže provádět všechny vaše měřicí a testovací úlohy bleskovou rychlostí, jednoduše a bezpečně. MCOSMOS si snadno poradí s velkým množstvím dat a zpřístupní je napříč všemi propojenými oblastmi výrobního řetězce.

To zefektivňuje proces měření, optimalizuje tok informací a minimalizuje neshody. Výsledkem je zvýšená efektivita celého výrobního procesu s výrazně sníženými náklady. Díky speciálním rozšiřujícím modulům se MCOSMOS může zaměřit na velmi specifické požadavky měření vaší společnosti.

Se softwarem Mitutoyo jste nejlépe připraveni na každou představitelnou výzvu 3D souřadnicového měření s maximální flexibilitou, a to jak nyní, tak v budoucnu.

Zjistit více
 

MCOSMOS 5

Získejte maximum z vašich měření s novým MCOSMOS 5.

Leták k dispozici níže!

Stažení PDF (17 629,20 KB)