Informace ohledně situace související s COVID-19

dovolte nám, v současné složité situaci vyvolané pandemií koronaviru COVID 19, sdělit Vám několik skutečností ohledně naší činnosti a podpory Vám, našim zákazníkům.

I my se současným vývojem krizové situace intenzivně zabýváme. Naší snahou je zároveň v nejvyšší možné míře respektovat nařízení a doporučení vlády České republiky, a proto jsme přijali nezbytná opatření, která mají za úkol zabránit šíření koronaviru a chránit tím naše zaměstnance, Vás - naše zákazníky, ale i celou společnost.

Na druhou stranu jen aktivita nás všech, nám pomůže všem udržet běh ekonomiky, a to alespoň v té míře, kterou je možné za dané situace realizovat.
Náš tým zaměstnanců Mitutoyo Česko je pro Vás připraven pomocí různých komunikačních kanálů poskytnout základní podporu a v případě naléhavé potřeby i servisní pomoc na místě u Vás, a to za dodržení všech bezpečnostních opatření potřebných k ochraně zdraví všech zúčastněných.

Naši autorizovaní prodejci, kteří prodávají hlavně malá měřidla, mají od nás také zabezpečenu přímou podporu a jsou momentálně připraveni Vám poradit a v případě potřeby přenesou Vaše požadavky i přímo na nás, abychom v co největší míře splnili Vaše očekávání. Od 1. 4. 2020, jako tradičně, spustíme naši Jarní akci, tak věříme, že snížené ceny základních komunálních měřidel pomohou i Vám k plnění současných úkolů a při rozjezdu nových projektů.

Pokud potřebujete jakkoliv poradit, pomoci, zavolejte nám nebo napište email. Budeme Vás co možná nejdříve zpětně kontaktovat.

Informace ohledně dodávek zboží...

Nyní nehrozí žádné významné zpomalení nebo omezení dodávek zboží k Vám, našim zákazníkům. Jak jistě dobře víte, většina našeho sortimentu měřicí techniky je vyráběna v Japonsku, v našich vlastních závodech. Zde je situace velice konsolidovaná a máme potvrzeno, že proces objednávání i dodávání zůstává bez omezení nebo jakýchkoli změn. Vzhledem k těmto informacím můžeme potvrdit, že jsme schopni udržet plánované množství zásob standardních produktů a služeb, uspokojit Vaši poptávku, a to v celé šíři našeho nabízeného zboží, které obsahuje náš katalog.

Přestože jsme v České republice přistoupili k preventivním opatřením v rámci logistiky, abychom minimalizovali veškerá rizika, objednávky vyřizujeme bez problémů.

V případě jakýchkoli dotazů jsme Vám k dispozici. Prozatím Vás můžeme ujistit, že v rámci opatření daných naší vládou, se snažíme zabezpečit veškeré Vaše poptávky. A stejně jako Vy doufáme, že tato těžká doba a s ní spojená krizová situace v podnikání, bude co nejdříve za námi a ve zdraví ji všichni přečkáme.

S přáním pevného zdraví se těšíme na další spolupráci!

Váš tým Mitutoyo Česko s.r.o.

 

contact_block.jpeg

Jsme tu pro Vás

Těšíme se na setkání s Vámi! V případě dotazů kontaktujte:

Mitutoyo Česko s.r.o.
Dubská 1626
415 01 Teplice
Tel: +420 417 514 011
Email

e2bb74f213912d36ceeb86477f66a0c8_f10344.jpg

Přístup ke všem výrobkům Mitutoyo!

Prohlédněte si naše produkty, příslušenství a náhradní díly, specifikace, obrázky a technické výkresy, sledujte videa a stahujte software, informace o produktech a dokonce i CAD

 

Mitutoyo Shop

967342f82a733044f0014859eb49d780abf42e15.jpg

Oficiální prodejci

Mitutoyo, jako celosvětově vedoucí společnost v oblasti měřicí techniky, pro Vás vybudovalo lokální síť oficiálních prodejců měřicích přístrojů Mitutoyo.

Oficiální prodejci

WEEE_h50.png
Některé produkty Mitutoyo obsahují baterie. V souvislosti s distribucí těchto baterií jsme povinni jako prodejci v souladu se zákonem o elektroodpadu informovat naše zákazníky o následujících skutečnostech ...